alsancak lazer epilasyon

Hara Güzellik Salonları olarak tüm uygulamalarımızda temel prensibimiz samimiyet, doğallık, hijyen, güvenilirlik ve profesyonelliktir.

alsancak lazer epilasyon, Burcu Hara tarafından kurulmuş olup, güzelliğini taçlandırmak isteyen misafirlerimize estetik ve güzellik hizmetleri vermektedir. Özellikle, kurucumuz Burcu Hara’nın yönlendirmeleriyle misafirlerimizin en doğru uygulamalarla fiziksel ve ruhsal olarak bütüncül bir güzellikle buluşmalarını sağlıyoruz.

Hara Güzellik Salonları olarak Burcu Hara’nın 2005 yılında Altınordu Hastanesi’nde yönetici asistanlığı ile Sağlık Sektörü’ne başlayıp daha sonrasında Özel Çankaya Tıp Merkezi’nde İşletme Müdürlüğü’ne uzanan profesyonel hayatından ve uzman ekibimizden aldığımız güçle güzelliğinizi taçlandıran çalışmalar sürdürüyoruz.

Sizi de güzelliğinizi taçlandırırken evinizde hissettirecek İzmir Alsancak’taki tek şubemize bekleriz.

Alsancak Lazer Epilasyon fiyatları, merkezleri | Hara Estetik

Kurumsal

Hara Güzellik Salonları, Burcu Hara tarafından kurulmuş olup, güzelliğini taçlandırmak isteyen misafirlerimize estetik ve güzellik hizmetleri vermektedir. Özellikle, kurucumuz Burcu Hara’nın yönlendirmeleriyle misafirlerimizin en doğru uygulamalarla fiziksel ve ruhsal olarak bütüncül bir güzellikle buluşmalarını sağlıyoruz.

İletişim Bilgileri

Hara Estetik & Güzellik
Kültür Mahallesi
Plevne Buvarı, No:14/7 Alsancak
Konak / İzmir

Alsancak Lazer Epilasyon

lazer epilasyon, alsancak lazer epilasyon, izmir alsancak lazer epilasyon, lazer epilasyon alsancak, lazer epilasyon fiyatları, alsancak lazer epilasyon fiyatları, lazer epilasyon merkezleri, izmirde lazer epilasyon merkezleri, alsancakta lazer epilasyon merkezleri, lazer epilasyon nasıl yapılır, lazer epilasyon şirketleri, ucuz lazer epilasyon, lazer epilasyon kampanya, alsancak lazer epilasyon kampanya, hara estetik